Za nami trzecia odsłona tegorocznej edycji Dreptak Czelendż. Tym razem uczestnicy ścigali się na tartanowej bieżni przy ulicy Budowlanej. Zapału do biegu dorosłym dodały maluszki, które do pokonania miały dystans 400 m, a więc pełne okrążenie na bieżni. Frekwencja milusińskich cieszy. Tym razem środowe zmagania ukończyło aż 27 dzieci. O godzinie 19:00 do biegu głównego na dystansie 2 km wystartowali pozostali uczestnicy biegowych zmagań. Niespodzianek nie było. Bieg zakończył się pewnym zwycięstwem zawodników klubu Zielono-Czarni Olgi Pechcin i Pawła Rokity. Oboje po 3 biegach mają komplet punktów w klasyfikacji open.

Kolejne spotkanie w ramach Dreptak Czelendż dopiero 8 maja. Tym razem biegowe zmagania przenoszą się w okolice „najstarszej sosny w Polsce”. Zapraszamy serdecznie.

 

 

WYNIKI: 24-04-2019 ORAZ KLASYFIKACJA PO 3 BIEGACH

 

 

 

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.