23 września jesień wbiła nam się nieoczekiwanie na salony, nagle z 27 stopni termometr pokazuje 14. Nosy czerwone. Gęsia skórka. Ale mimo tego nie było jednak jesieni średniowiecza😜 Grand Prix jest pod szyldem pożółkłych jesiennych liści, więc dopiero teraz nabrało to takiego symbolicznego wyrazu. Z nadejściem kalendarzowej jesieni wyczerpujące treningi będą owocować. I w sumie już to widać – trzecia odsłona Grand Prix to biegowy majstersztyk! Poprawione czasy. Więcej uśmiechu. Trasa już znana na tyle, że już można było z sensem zaplanować tempo. Już wiadomo gdzie można zwolnić, aby zaczerpnąć tchu. Co to będzie na 4 biegu?!

Tym bardziej, że ciągle jest sporo niewiadomych, zarówno w klasyfikacji open jak również w kategoriach wiekowych. Tak więc ostatni czwarty bieg będzie dla niektórych być albo nie być na pudle. Wśród panów ponownie najszybszy okazał się Zbyszek Lamparski, mimo weselnej nocy postawił przysłowiową „kropkę na i” i zapewnił sobie zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix. Natomiast o swojej mocy przekonał nas Mariusz Piotrowski.  Tym razem nie było „light” biegania. Mariusz przekroczył linię mety na drugiej pozycji i trzeba to powiedzieć – Panter wkroczył do walki o pudło. Trzecim na mecie był Paweł Tymiński i jednocześnie trzecim tego dnia Dreptakiem na mecie. Gra o drugie i trzecie miejsce wśród panów jest wciąż otwarta ponieważ ostatniego słowa nie powiedział Norbert Świerczyński oraz depczący mu po piętach Marek Czyżowski.

Jeszcze ciekawiej wygląda rywalizacja płci pięknej w Grand Prix. Pod nieobecność Agnieszki Wójcik dzisiejsze zmagania wygrała Aleksandra Wicik-Kowalczyk przybiegając na metę przed Kasią Truszczyńską i Izabelą Wiercioch. Ola objęła prowadzenie w klasyfikacji open pań, wyprzedzając Lidę Kopeć i Patrycję Kuźmę. Jednak to dopiero ostatni bieg zadecyduje o końcowej klasyfikacji ponieważ „w grze o tron” pozostają nadał Agnieszka Wójcik, Kasia Truszyczńska i Ewelnia Kaska-Łobodowska. Jak będzie przekonamy się już za dwa tygodnie.

Nie możemy się doczekać 7 października! Pamiętajcie zbieramy wtedy karmę dla kociaków i psiaków ze schroniska. Pokażmy, że jesteśmy najszybszymi, ale i najlepszymi ludzikami, jakich zrodziła Matka Ziemia. Bęc.

 

Dzieci-klasyfikacja po 3 biegach

Kobiety – klasyfikacja po 3 biegach

Open-23-09-2018

Panowie – klasyfikacja po 3 biegach

 

Zdjęcia – dzieci

Zdjęcia – część 1

Zdjecia-część 2

Zdjecia-część 3

Logo_footer   
     © 2015 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.