Aktualności Grand Prix

Plakat - Grand Prix 2015
Plakat – II GRAND PRIX

Miński Klub Biegacza „Dreptak” ponownie serdecznie zaprasza na drugą odsłonę biegów pn. „II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych”. Mając na uwadze sukces pierwszej edycji oraz bardzo ciepłe przyjęcie ze strony biegaczy, jak również nawiązując do naszego motta „bo bieganie jest naszą pasją” postanowiliśmy kontynuować nasze Grand Prix.

II Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych odbędzie się przełomie września i października br. Będzie to cykl 4 biegów, do ukończenia którego wymagane będzie zaliczenie trzech z nich. Trasa biegów o długości 10.2 km(mężczyźni) i 6.5 km (kobiety) została wytyczona w leśnym kompleksie Nadleśnictwa Mińsk, po terenach leśnictwa Stankowizna. Biuro zawodów mieścić będzie się w nowoczesnym obiekcie sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sportowej. Start pierwszego biegu przewidziano na 05 września. Pozostałe biegi odbędą się terminach 19 września, 03 i 17 października (finał i zakończenie). W klasyfikacji końcowej organizatorzy zapewniają atrakcyjne puchary, medale, nagrody rzeczowe oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników tego cyklu.

Opłata startowa: za cały cykl biegów – 30 zł, jednorazowa za każdy bieg – 10 zł, natomiast w dniu zawodów – 20 zł.

Zapraszamy wszystkich, który uwielbiają smak rywalizacji na trasach biegowych, pasjonatów biegania oraz wszystkich którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Tym razem postaramy również zaskoczyć wszystkich biegaczy, którzy postanowią spróbować swoich sił w cyklu naszych biegów. Gwarantujemy atrakcyjny pakiet dla każdego uczestnika, pyszne i ciepłe drożdżówki, butelkę wody na mecie, atrakcyjne nagrody zarówno w poszczególnych biegach Grand Prix oraz w klasyfikacji końcowej biegu Grand Prix. Nie zabranie także nagród do rozlosowania wśród wszystkich uczestników biegów. Ponadto tym razem zapewniamy wyjątkowy i niepowtarzalny medal dla wszystkich którzy ukończą Grad Prix.

Zapisy do biegu

Zapraszamy serdecznie.

Lista startowa

Zawodnicy zapisani na bieg:

Lista startowa – II Grand Prix Mińska Mazowieckiego

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Pobierz plik

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Pobierz plik

Wyniki