Nauczeni doświadczeniem byliśmy przygotowani na każdą ewentualność: na śnieg, na deszcz, na suszę, na mróz, na upał, na nudę, nie na nudę nigdy :P. Okazało się, że kapryśna pogoda łaskawie nas oszczędziła, i poprzestała jedynie na temperaturze w okolicach 7  stopni Celsjusza, lekkiej mżawce i chłodnej bryzie. Warunki iście idealne do biegania.

Na starcie standardowo pojawił się rozentuzjazmowany tłum biegaczy, liczne grono Dreptaków i sympatyków klubu, a przede wszystkim prawdziwych miłośników biegania. Z takimi czubami to można latać po lesie w każdą pogodę 🙂 Pierwszy na mecie wśród facetów był Tobiasz Nowakowski, a wśród kobitek Olga Pechcin.

Zachęcamy do dołączenia w naszym cyklu biegów. Biegają z nami ludzie w rożnym wieku, rożnej płci, rożnym tempem, można biec i pogadać, a można cisnąć do utraty tchu. Wybór należy do was 🙂 To co do zobaczenia w środę?

 

WYNIKI I RELACJE Z MIŃSKIEJ LIGI BIEGOWEJ

 

Rok 2017

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.