W sobotę 6 stycznia 2018 r. wystartował długo wyczekiwany cykl pn. Wesołe Biegi Górskie. Organizatorzy Stowarzyszenie Team 360 Stopni trasę biegów wyznaczyło w lesie przy ul. Wł. Raczkiewicza w Wesołej. Jak w poprzednich edycjach uczestnicy mieli do wyboru 3 dystanse tj. 2, 6 i 10 km. Panujące typowo wiosenne warunki na trasie biegu spowodowały wysyp rekordów życiowych uczestników cyklu.  Na dystansie głównym 10 km zwyciężył Parfianowicz Piotr z czasem 37:49, drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Wołowczyk Krzysztof z czasem 39:49 a trzecie Pryjma Fryderyk czas 40:53. Klub reprezentował Mirek Sujak, który z czasem 48:54 zajął w stawce 96 zawodniczek i zawodników 23 miejsce oraz 3 miejsce w kategorii M50.

Na wszystkich dystansach wystartowało ponad 200 zawodników.

Równolegle z Wesołymi Biegami Górskimi wystartowała zimowa edycja cyklu zawodów treningowych na orientację pn. WesolinO 360º 2018. W tegorocznej edycji podczas pierwszego etapu nasz klub MKB Dreptak reprezentował kolega Michał Michalak, który na trasie zawodów kategorii CM (trasa zaawansowana) zajął 13 miejsce z czasem 50:57.  We wszystkich kategoriach tras wystartowało ponad 100 zawodniczek i zawodników co jest rekordem tegorocznych zawodów treningowych.