Zarząd klubu

Sławek Toporowski

PREZES

Iza Wesołowska

VICEPREZES
Osiągnięcia:

5 km – 00:25:28, Skywayrun Military 3, Mińsk Mazowiecki (2017)

Maria Rodzik

SEKRETARZ
Osiągnięcia:

5 km – 00:21:56 – Wiązowna (2020)

10 km – 00:52:26 Skywayrun Military (2016)

15 km – 01:19:58 Mazowiecka Piętnastka (2019)

21 km – 01:54:13 – Bieg Siedleckiego Jacka (2019)

42.2 km – 04:42:07 ORLEN Warsaw Marathon (2017)

Komisja rewizyjna

Tomasz Szeląg

Przewodniczący

Ewelina Kulma

Osiągnięcia:

5 km – 00:23:30 Mazowiecka V (2019)

Mateusz Abramowski

Osiągnięcia:

5 km – 17:41
10 km – 38:18
21.1 – 01:27:10

Członkowie

Robert Smuga

Robert Smuga

Członek Honorowy MKB Dreptak

Edward Dąbek

Osiągnięcia:

5 km – 23:09 – Warka

10 km – 47:02 – Warka (2002)

15 km – 01:14:48 – Mińsk Mazowiecki, Mazowiecka XV (2004)

21 km – 01:51:02 – Hajnówka (2005)


Grzegorz Dymacz

Osiągnięcia:

21 km – 1:41:00 – Toruń, Półmaraton Świętych Mikołajów (2012)

42 km – 3:58:00 – Kraków, Maraton Krakowski (2014)


Władysław Judka

Dariusz Kupiec

Zbigniew Lamparski

Osiągnięcia:

5 km – 00:16:30 – Warszawa, Bieg Pamięci (2015)

10 km – 00:33:38 – Radom, VIII Bieg Kazików (2015)

15 km – 00:53:34 – Warszawa, Bieg Chomiczówki (2015)

21 km – 01:14:00 – Wiązowna, Półmaraton Wiązowski (2019)

42 km – 03:05:03 – Warszawa, Maraton Warszawski (2012)


Michał Michalak

Marek Michalec

Arkadiusz Nawrot

Osiągnięcia:

5 km – 19:46:00 – Warszawa (2009)

10 km – 40:52:00 – Garwolin, Bieg AVON (2014)

15 km – 01:02:30 – Mińsk Maz., Mazowiecka Piętnastka (2014)

21 km – 01:32:50 – Warszawa, Półmaraton Warszawski (2009)


 

Piotr Podstawka

Osiągnięcia:

5 km – 16:34 – Iława, IPB  Nocny Bieg o Puchar Eugeniusza Jaremko (2016)

10 km – 34:28, Stare Babice, II Dziesiątka Babicka (2017)

21 km – 01:18:11 – Gdańsk, 3 AmberExpo Półmaraton Gdańsk (2016)


Janusz Wieczorek

Irenesz Wiśniewski

Osiągnięcia:

Korona Maratonów Polskich (2013)

10 km – 48:06 – Biała Podlaska (2016)

21 km – 1:44:08, Półmaraton Wiązowski, Wiązowna (2016)

42 km – 03:48:49, Orlen Warsaw Marathon, Warszawa (2016)

IV Ultra Maraton Bieszczadzki – 07:34:03, (2016)

Ultra Śledź (84 km) – 11 h : 40 min. (2017)

UltraMaraton Roztocze – 120 km – 19 h : 11 min. (2017)


Krzysztof Wycisłowski

Osiągnięcia:

Korona Maratonów Polskich (2014)

5km -24:08 – Powitanie Wiosny (2015)

10 km – 47:59:00 – Warszawa, Bieg Flagi (2014)

15 km – 01:16:37 – Mińsk Maz., Mazowiecka Piętnastka (2013)

21 km – 1:46:12 – PZU Półmaraton Warszawski (2015)

42 km – 03:56:04 – Warszawa, 3 Orlen Warsaw Marathon (2015)


Maciej Nalazek

Maciej Wieczorek

Marcin Białożyński

Osiągnięcia:

1 km – 00:02:41 – (Toruń) – bieżnia

3 km – 00:09:42 – (Toruń) – bieżnia

5 km – 00:17:04 – Bieg Siedleckiego Jacka, Siedlce (25.08.2018)

10 km – 00:34:48 – Bieg Niepodległości, Warszawa (11.11.2018)

15 km – 00:53:31 – Bieg Chomiczówki, Warszawa (21.01.2019)

21 km – 01:16:29 – Półmaraton Wiązowski, Wiązowna (24.02.2019)

42 km – 02:49:54 – Warszawa (30.09.2018)


Katarzyna Mizikowska-Kopek

Osiągnięcia:

21 km – 01:52:14 – Warszawa, PZU Półmaraton Warszawski (2015)


Paweł Czyżkowski

Osiągnięcia:

5 km – 00:15:52, III IPB Nocny Bieg o puchar Eugeniusza Jeremko, Iława (2018)

10 km – 32:46 – Bieg Niepodległości, Warszawa (2019)

21 km – 01:13:31 – Półmaraton Praski (2019)

42 km – 2:27:32 – Dębno Maraton  (2021)


Elwira Pachacz

Osiągnięcia:

5 km – 22:10 – I Mazowiecka Piątka, Mińsk Mazowiecki  (2015)

10 km – 48:38- III Bieg Poległych Żołnierzy, Mińsk Mazowiecki (2015)

21 km – 01:51:44 – Półmaraton Warszawski, Warszawa (2015)


Elwira Łoza

Osiągnięcia:

5 km – 22:45 – 4F Praska Piątka, Warszawa (2016)

10 km – 53:25 – Garwolin (2015)


Aleksandra Wicik-Kowalczyk

SELEROWA
Osiągnięcia:

5 km – 21:09 – Bieg SGH, Warszawa (2019)

10 km – 44:29 – 30. Bieg Niepodległości, Warszawa (2018)

15 km – 1:13:09 – Mazowiecka XV, Mińsk Mazowiecki (2019)

21,097 km – 1:55:08 – 10 PZU Półmaraton Warszawski


Mirosław Solecki vel Szymański

Osiągnięcia:

5 km – 21:32 – Bieg Konstytucji 3 Maja, Warszawa (2017)

10 km – 45:11 – Bieg Mikołajów, Warszawa (2016)

21 km – 01:51:55 – BMW Półmaraton Praski, Warszawa (2015)


Dorota Brześkiewicz

 Osiągnięcia:

5 km – 22:46 – Skywayrun (bieg po lotnisku) (2015)
10 km – 46:41 – XXVI Bieg Niepodległości (2014)
21,097 – 1:45:59 – 10 PZU Półmaraton Warszawski  (2015)

Mikołaj Nalazek

Osiągnięcia:

5 km – 00:19:40, Runbertów (2016)

10 km – 00:40:39, 28. Bieg Niepodległości (2016)

Jacek Wierzbicki

Paweł Tymiński

Osiągnięcia:

5 km – 00:16:40 Parkrun Gdańsk (2016),

10 km – 00:34:31 Grand Prix Warszawy (2017)

15 km – 00:52:01 Bieg Chomiczówki, Warszawa (2017)

21 km – 01:16:13 Półmaraton Wiązowski, Wiązowna (2019)

42.2 km – 02:42:02 Frankfurt Maraton, Frankfurt (2016)

Lidia Kopeć

10km – 48:46 VI Bieg Pamieci Poleglych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej Mińsk Mazowiecki (2018)

15 km – 01:19:44– Mińsk Mazowiecki, Mazowiecka Piętnastka (2018)

21 km – 01:52:14 – Warszawa, Półmaraton Warszawski (2018) 42 km – 03:28:39 – Warszawa, Maraton Warszawski (2021)

Piotr Krzewski

Osiągnięcia:
9,81 km – 54:01 – V Bieg Pamięci, Mińsk Mazowiecki  (2017)

11,78 km – 1:04:43 – Bieg Po Szablę Sierżanta Dobrowolskiego

11,53 km – 1:02:38 – IV Cegłowski Bieg Niepodległości

15 km – 1:26:42 – Mazowiecka Piętnastka

Mariusz Piotrowski

Anna Podstawka

Osiągnięcia:

5 km – 21:08 -Bieg z Radością (2021)

10 km – 45:43 -Międzynarodowy Bieg Warciański (2021)

21,097 km – 1:53:54 -BMW Półmaraton Praski (2017)


Adam Kubiak

Osiągnięcia:

Biegi:
5 km – 20:29 – 11 Bieg Ursynowa (2017)
10 km – 41:33 – 26 Bieg Niepodległości Warszawa (2014)
15 km – 01:03:01 – 32 Bieg Chomiczówki (2015)
21km – 01:33:26 – 35  Półmaraton Wiązowski
42 km – 03:25:50 – 37 Maraton Warszawski

Zdobyte korony maratonów w 2015 i 2016.
Dwa razy startowałem w biegu po schodach EverestRun.
Już nie pamiętam od kiedy biegam, a startuje w zawodach od 2011 roku.

Jerzy Perczyński

Osiągnięcia:

5 km – 19:05 – Mazowiecka 5 (2021)

10 km – 39:05 Stoczek Łukowski (2022)

21,097 – 1:27:41 Półmaraton Wiązowna (2022)

42 km – 3:16:46 Maraton Orlen Warszawa (2019)

Marek Maniek Kozłowski

Renta Grzechnik

Tomasz Kuciński

Barbara Czulińska