Kolejna odsłona środowych spotkań w ramach Czelendż Dreptak za nami. Tym razem rywalizacja odbywała się na bieżni. Uczestnicy ścigali się na dystansie 2 km a dzieciaczki tradycyjnie mieli do pokonania jedno pełne okrążenie. Rywalizacja wkroczyła w decydującą fazę i mamy już za sobą siedem z dziesięciu spotkań. Do ukończenia wymaganych jest 7 punktowanych spotkań z 9 biegów. Ostatni 10 bieg nie jest uwzględniany w klasyfikacji końcowej. Tym razem na niebieskim tartanie najszybszy okazał się Kamil Młynarz, pozostawiając za sobą Sebastiana Węglińskiego i Maćka Nalazka. Wśród kobiet najszybciej finiszowała Olga Pechcin. Tuż za nią linię mety przekroczyły Elwira Łoza i Ola Wicik-Kowalczyk.

Po 7 biegach w klasyfikacji open panów na pierwszym miejscu ax aequo są Maciej Nalazek i Tomek Radomiński, którzy zgromadzili 632 punkty. Na drugim miejscu jest Arkadiusz Misto (596 punktów) a trzeci Sławek Toporowski z dorobkiem 566 punktów. Natomiast wśród kobiet w klasyfikacji open prowadzi Elwira Łoza (670 punktów), drugie miejsce Ola Wicik-Kowalczyk (642 punkty), ostatnie miejsce na podium zajmuje Ola Pechcin (600 punktów).

 

Kolejne biegowe zmagania już w najbliższą środę 6 czerwca. Tym razem ścigamy się w lesie. Spotykamy się na parkingu przy „najstarszej Sośnie”. Start godzina 19:00

Wyniki-30-05-2018

Wyniki-klasyfikacje po 7 biegach

 

Spotkanie VII – Bieżnia

Opublikowany przez MKB Dreptak 31 maja 2018

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.