Finał 6 Jesiennego Grand Prix

Nastał ten dzień – 27 października- finał Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych. Zaprosiliśmy was do tego naszego zafiksowanego na punkcie biegania świata, do naszej ukochanej imprezy, abyście z nami przeżyli tę przygodę, która wkręciła nas od lat. To już 6 edycja! Dziękujemy wszystkim Partnerom, ale przede wszystkim biegaczom malusim, małym i dużym. Dziękujemy za słowa wsparcia i poparcia. Czujemy się dzięki Wam tacy wielcy i ważni. Nieskromnie – wyszła nam zacna impreza. Biegi dziecięce w naszym poczuciu to wisienka na torcie. Za mikrofonem dj Margaret rozkręciła nam dzieciaki tak, że aż się kurzyło. Miło było popatrzeć, jak dzieciaki potrafią się jeszcze bawić na świeżym powietrzu. Wśród panów zwyciężył Paweł Czyżkowski, jednał w całym cyklu pierwsze miejsce przypadło Zbyszkowi Lamparskiemu. Wśród kobiet pierwsza dobiegła Olga Pechcin, jednak to w całym cyklu zwyciężyła nasza Olko Selerowa (Aleksandra Wicik-Kowalczyk).
Atmosfera dzisiejszego spotkania niezwykle ciepła i rodzinna. Po biegu ciasteczka, domowe wypieki, pogaduchy przy herbatce i kawce. Znamienite osobistości wręczały nagrody – Robert Smuga oraz Robert Gałązka. Prócz nagród open i w kategoriach (wyniki na stronie) była również klasyfikacja rodzin oraz minidrużynówka. Nasze małe Dreptaczątka zajęły drugie miejsce. Była także nagroda dla najmłodszej zawodniczki, która ukończyła każdy bieg – Liwia Kopeć. Tak, tak to nasza zawodniczka! Bieganie nie zna granic można mieć 3 latka ale i 60+. Najstarszym czyli najbardziej doświadczonym biegaczem został Krzysiek Wycisłowski z MKB DREPTAK. Najdłużej delektującą się trasą biegaczką była Dreptaczka Małgorzata Kretowicz. Z kolei panem który najdłużej podziwiał nasz przełaj był Łukasz Zagańczyk. To najwytrwalsi biegacze na świecie! No to co? Za rok powtórka?
A wyniki znajdziecie na http://www.mkbdreptak.pl/grand-prix-2019/

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.