W dniach 2-3 kwietnia na terenie powiatu siedleckiego odbył się WSI Maraton na Raty (bieg na dystansie maratońskim podzielony na trzy etapy). Impreza zorganizowana m.in. przez Grupę Biegaczy Skórzec Biega miała na celu uczczenie 191 rocznicy Bitwy pod Iganiami.
Nazwa biegu nawiązuje do tablic rejestracyjnych powiatu siedleckiego oraz do pierwszych liter trzech miejscowości, w których odbywał się bieg czyli: Wiśniew-Skórzec-Iganie.

Nasz klubowy kolega Michał Michalak podjął wyzwanie i wziął udział w tym wydarzeniu. Poradził sobie świetnie na każdym etapie biegu.
➡️I ETAP dystans 16 km uzyskany czas 1:23:15: Bieg wystartował o godz. 9:00 z Wiśniewa do Skórca. Trasa wyznaczona była drogami asfaltowymi, szutrowymi, leśnymi i polnymi. W terenie leśnym i polnym biegło się po śladach wyznaczonych przez quada. Nawierzchnia zróżnicowana w większości jednak przełajowa.
➡️II ETAP dystans 10 km uzyskany czas 00:50:45: Bieg odbył się w okolicach miejscowości Skórzec. Start o godz. 19:00. W tym etapie niezbędna była czołówka.
➡️III ETAP dystans 16 km uzyskany czas 01:21:01: Niedzielny trzeci i ostatni etap to także okolice miejscowości Skórzec. 8 km w jedna stronę i powrót po lasach i drogach polnych w ciepłym słoneczku oraz roztapiającym się podłożu.

Podsumowując całość Michał pokonał dystans 42,2 km w czasie 03:35:01 uzyskując miejsce 7 OPEN a 5 miejsce w kategorii wiekowej MASTERS.

Wielkie gratulacje dla Michała za świetny wynik w zawodach i życzymy więcej tak udanych startów jak ten. BRAWO!!

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.