Co prawda mamy już listopad, ale w ostatni weekend października członkowie MKB Dreptak nie próżnowali. Co prawda zdecydowana większość szykowała się do okresu świątecznego, ale trzech nie dało zagonić się do roboty i postanowiło wziąć udział w różnych wydarzeniach sportowych!

Michał Wiczuk postanowił wystartować w I Nocnym Biegu Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia, który odbył się 29 października 2016 roku w Białej Podlasce na lotnisku. Bieg rozgrywany był na 3 trasach 5km nording walking, 5km bieg oraz 10 km bieg.

Michał Wiczuk zajął 15 miejsce open na 153 startujących zawodników z czasem 42:08 na 10 km trasie.

Natomiast Michał Michalak i Sławomir Toporowski brali udział w Jesiennym 360, które odbywało się w Siedlcach na czterech różnych trasach. Pieszych o długości 25 i 50 kilometrów oraz rowerowych 50 i 100 kilometrów.

Nasi Klubowicze startowali na trasie pieszej jak na „dreptaków” przystało o długości 25 km (co prawda teren zweryfikował trasę, która się delikatnie wydłużyła).

Michał Michalak zajął 1 miejsce ex aequo z Sebastianem Reczek z czasem 4:38:00 (liczba PK – 9 i PK BnO – 10);

Sławomir Toporowski zajął 14 miejsce z czasem 5:40:00 (liczba PK – 3 i PK BnO – 2).

W ubiegłym tygodniu podbijaliśmy wschód Polski, a zobaczymy co będzie się działo w obecnym tygodniu bo weekend się zbliża.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.