Jeszcze nie tak dawno marzył nam się koniec jesieni tegorocznej wiosny. Pogoda płatała figle na każdym kroku. Była kapryśna i złośliwa zwłaszcza dla biegaczy. A teraz zaczyna się już powoli lato, sezon bikini, opalone torsy, latanie na krótko, czas w którym normalni ludzie planują wakacje.

A my Dreptaki, jak zwykle myślami jesteśmy już gdzieś indziej. Zamiast rozglądania za fajnym wypoczynkiem, to marzymy o jesieni. Całe szczęście nie jesteśmy odosobnieni w tej kwestii, spora grupa fanatyków biegactwa ma podobnie.

Wychodząc naprzeciw tej chmarze nienormalnych ludzi zwanych biegaczami robimy po raz czwarty (4) cykliczną imprezę biegową GRAND PRIX MIŃSKA MAZOWIECKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Cykl odbędzie się w urokliwym miesiącu wrześniu, miesiącu kwitnących wrzosów, ludków z kasztanów i żołędzi; i ludków biegających wśród tych wspaniałych atrybutów jesieni.

Już teraz zapraszamy wszystkich spragnionych jesiennej kolorystyki i szelestu biegowego obuwia wśród opadających liści na biegowych ścieżkach do udziału w kolejnej edycji Grand Prix.

W tym roku Grand Prix odbędzie się w cztery soboty września (2, 9, 23 i 30), start i meta stadion MOSiR (ul. Sportowa), poszerzamy pakiet startowy, zwiększamy pulę nagród (dokładając papierki z NBP), dla tych co staną na podium puchary, dla wszystkich uczestników medale, po każdym biegu poczęstunek, na zakończenie grillowanie i losowanie wielu nagród rzeczowych. To tylko u nas i tylko z Dreptakiem. Opłata za udział całym cyklu to 40 zł, w całości przeznaczona na organizacji biegów.

Regulamin, zapisy, trasa biegu i wiele informacji na stronie Klub http://www.mkbdreptak.pl/grand-prix-2017/

LINK DO BEZPOŚREDNICH ZAPISÓW – 4 JESIENNE GRAND PRIX MIŃSKA MAZOWIECKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.