W związku z porozumieniem zawartym z Gabinetem Rehabilitacyjnym OSTEOMEDICA – wszyscy członkowie MKB Dreptak mogą dokonać bezpłatnego komputerowego badania stóp.
Komputerowe badanie stóp to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, przy pomocy platformy podometrycznej. Dzięki niemu możliwe jest wczesne wykrycie ewentualnych wad postawy, wynikających ze zmian w budowie stopy, takich jak płaskostopie podłużne, poprzeczne, koślawość i szpotawość stóp. Badanie to wykonywane jest nie tylko w postawie statycznej, ale także w ruchu (przejście przez platformę), co umożliwia dalszą analizę nieprawidłowości w układania stóp podczas chodzenia. Uzyskana analiza pozwoli ocenić defekty biomechaniczne stopy zarówno w trakcie stania jak i chodu. Wynik badania pomoże również zaplanować działania profilaktyczne i lecznicze dobrane indywidualnie dla potrzeb badanego.
Badanie wykonywane jest bezpłatnie do 30 listopada po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 888 444 966.
Wynik badania udostępniony zostanie w formie wydruku wraz z fachowym objaśnieniem oraz propozycją dalszego przebiegu ewentualnego leczenia.
Badanie wykonywanie jest tylko i wyłącznie dla członków MKB Dreptak. Lista członków upoważnionych do bezpłatnego badania znajduje się w recepcji Osteomedica.
Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości.

http://www.osteomedica.com.pl/

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.