16 kwietnia pojechaliśmy na piątkę do Sulejówka na Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka. Impreza rokrocznie bije rekordy frekwencji więc w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć. Trasa częściowo pokrywa się z rozgrywanym w czerwcu Biegiem Marszałka. Do pokonania mieliśmy dwa okrążenia i dobieg do mety
Sulejówek powitał nas iście wiosenną aurą, szybko odebraliśmy pakiety i niecierpliwie czekaliśmy na start zastanawiając się, co zjemy po biegu. Klimat imprezy najbardziej udzielił się Basi. Tymczasem panowie licytowali się, któremu bardziej nie chce się biec. Jednak, jak się okazało, była to zwykła kokieteria, bo gdy start nieuchronnie się zbliżał, wszyscy ruszyli na obowiązkową rozgrzewkę.
Równo o 13:30 ruszyliśmy na trasę. Chwilę potem wszyscy zameldowaliśmy się na mecie z następującymi czasami.
Mariusz Piotrowski 17:19
Piotr Podstawka 17:44
Maciek Nalazek 19:45
Krzysztof Gryz 20:58
Tomek Szeląg 23:38
Basia Zienkiewicz 24:49
Bożena Tulej 32:14
Ania i Michał za to kibicowali, motywowali i czekali na nas na mecie👌
Po biegu gratulowaliśmy sobie wyników i wymienialiśmy uwagami na temat startu. Rzadko to się zdarza, ale tym razem wszyscy byliśmy zadowoleni z osiągniętych czasów. Organizatorzy szybko podliczyli wyniki i okazało się, że MKB Dreptak zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dostaliśmy puchar i, co ważniejsze, karty podarunkowe do pizzerii. Wiele nie czekaliśmy i szybko zameldowaliśmy się w lokalu.
Dziękujemy za świetną imprezę!

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.