30 maja 2015 (sobota) o 22.00 ze stadionu Orlika w Cisnej wystartował bieg Rzeźnika Ultra. Bieg rozgrywany na ekstremalnym dystansie 134 km z  sumą przewyższeń ponad 6000m. Stanowi on również odpowiedź na oczekiwania niektórych zawodników, którzy miewali niedosyt po ukończeniu Biegu Rzeźnika w wersji z dodatkowym, ponad 20 kilometrowym odcinkiem (tzw. Bieg Rzeźnika Hardcore) albo w ogóle w nim nie startowali z uwagi na (w ich mniemaniu) trywialność tego biegu.

Aby być sklasyfikowanym, wcale jednak nie trzeba pokonać całego dystansu, gdyż zawodnicy byli klasyfikowani nawet jeśli zdecydowali się zakończyć zmagania na jednym z wcześniejszych punktów tj. na 57 km, 73 km, 84 km, 100 km, 110 km czy też na 118 kilometrze.

Trasa Biegu Rzeźnika Ultra poprowadzona jest szaklami turystycznymi Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Do tej edycji biegu zgłosiło się 345 zawodniczek i zawodników a wśród tej stawki reprezentanci naszego Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak małżeństwo Ula i Mariusz Ludkowscy dla których starty w biegach ultra i górskich stały się stałą pasją oraz sposobem na życie.

Bieg na pełnym dystansie 134 km ukończyło 16 zawodników.

Urszula Ludkowska w kategorii K40 ukończyła bieg na punkcie pomiarowym 57 km i z czasem 8:40:14 zajęła 4 miejsce.

Mariusz Ludkowski w kategorii M40 ukończył bieg na punkcie pomiarowym 57 km i z czasem 8:040:14 zajął 58 miejsce.