W niedzielę na warszawskim Mokotowie rozegrano Bieg SGH. Do wyboru były dwa dystanse – 5 i 10 kilometrów. Bieg SGH 2018 to już piąta edycja charytatywnej inicjatywy Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Najważniejszym celem akcji jest zbiórka funduszy, które przeznaczone zostaną na pomoc małemu Mateuszkowi. Chłopczyk, który niedawno skończył rok, choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba, na którą istnieje lek, nie jest jednak dostępny w Polsce i jest bardzo drogi.

Nasz klub reprezentowała dwójka zawodników. Obydwoje w niełatwych, słonecznych warunkach zaprezentowali się bardzo dobrze i wrócili

zadowoleni. Ewa Chróst uzyskała 19:54 na 5 kilometrów, co jest wynikiem gorszym tylko jedną sekundę od życiówki. Z kolei na 10 km Paweł Czyżkowski nabiegał 34:28 co pozwoliło stanąć na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej. Wielkie gratulacje.


Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.