W Nowy Rok 2018 wkroczyliśmy z planami, celami i ambicjami. Rok 2017 był owocny, ale przemianowaliśmy priorytety, dostaliśmy niejeden zimny kubeł na głowę. Nie ostudziło to jednak naszych zapałów, ale nie ukrywamy czasem bolało, i było przykro. Ale wiemy na kogo możemy liczyć, i dla kogo musimy nadal się starać.
Na spotkanie z fenomenalnym Wojtkiem Kopciem przyszło Was tak wiele! Dajecie nam tym samym powera do dalszej pracy.
7 stycznia odbyło się spotkanie promowane przez nas fejsbukowym wydarzeniem – Biegaj jak Mistrz. Gościem specjalnym był Wojtek Kopeć.
Niedziele słyną z naszych biegowych pogadanek pod Sosną. Ale niedziela 7 stycznia była wyjątkowa bo i miejsce, i godzina uległy zmianie, i rodzaj tych pogadanek. A wszystko to za sprawą wykładu jaki specjalnie dla nas poprowadził Wojtek Kopeć. Ale aby przewietrzyć głowę i zebrać myśli najpierw zabrał nas na krótki trening.
Po krótkim bieganiu przenieśliśmy się do salki, gdzie Wojciech przygotował dla nas prezentację multimedialną, zasypując nas potokiem słów i zdjęciami … z podróży. No właśnie! Czasem odbiegaliśmy od tematu biegania. Wojtek łączy dwie pasje – bieganie i podróże. Prócz wskazówek stricte biegowych jakie nam dał, po odpowiedziach na nasze pytania pokazał nam również medale z różnych części świata. Niektóre były imponujące.
Na koniec Wojtek wybrał się na niedzielne wybieganie po trasie naszego jesiennego Grand Prix. Towarzystwa starali się dotrzymać Paweł Czyżkowski, Mariusz Piotrowski, Robert Zych, Sławek Zduńczyk, Szymon Wadas, Mariusz Murawski. Tempo było imponujące. Ale nie dla Wojtka, który bez względu na tempo i ukształtowanie terenu cały czas udzielał wskazówek i porad trenerskich.
Wojtku dzięki za poświęcony czas! I dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, aby być z nami w tym dniu.

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.