Biegaj jak Mistrz!
7 stycznia zapraszamy wszystkich, którzy złapali już biegową zajawkę, lub dopiero chcą ją rozpocząć, na rozmowę i trening z Wojciech Kopec.

Wojciech Kopec to lekkoatleta, długodystansowiec, maratończyk, członek kadry narodowej w latach 2004-2006. Jest absolwentem Harding University, Arkansas, Stany Zjednoczone Ameryki z tytułem: Bachelor of Business Administration na trzech kierunkach: Marketing, Management i International Business. Wojciech Kopeć zajął 30 miejsce w tegorocznej edycji największego maratonu na świecie (Nowy Jork) oraz 10 miejsce w maratonie na Hawajach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wojciechkopec.pl

To spotkanie może Ci pomóc w realizowaniu celów biegowych, da gotowe odpowiedzi i rozwiązania.
Nie satysfakcjonują Cię dotychczasowe osiągnięcia, planujesz niebawem przebiec Maraton, chcesz wzmocnić swoją wytrzymałość?
Chcesz umieć się regenerować, uspokajać emocje przed startami? Nie tylko te zagadnienia będą poruszane, ale i wiele innych.
Nie popełniaj już błędów treningowych, nie biegaj już chaotycznie, w sposób nieuporządkowany. Wykorzystaj swoje możliwości, potencjał i determinację Nie popełnij tego błędu, że nie będzie Cię w tym dniu z nami.

Zapraszamy wszystkich 07 stycznia 2018 r., godzina 11:00, sala konferencyjna MOSiR, koniecznie zabierzcie strój biegowy bo nie zabranie także wspólnego biegania.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.