Zaawansowani biegacze, starają się biegać cały rok, bez względu na pogodę, bo nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery. Jednak wielu zaczyna dopiero wtedy kiedy za oknem zaczyna się robić piękna słoneczna pogoda, nieubłaganie zbliża się sezon bikini… Jak przygotować się do biegania, pokonać swoje słabości i rozpocząć swoją przygodę?

Mamy jedną sprawdzoną i skuteczną metodę – najlepiej zacząć z Dreptakiem, a dlaczego? Prawdziwy biegacz jednym tchem, bez zadyszki poda co najmniej 10 powodów dla których w ogóle warto zacząć biegać. By poprawić kondycję, wyrzeźbić łydki, zgubić niechciane kilogramy, rzucić palenie, bieganie gwarantuje niesamowitą radość. Zacznij trenować z nami, a poznasz wszystkie pozytywne argumenty. Przekonasz się, jak fantastyczną sprawą jest bieganie! Zapewniamy wystarczający poziom motywacji, bez kar cielesnych i mobbingu.

Bieganie ma same zalety: wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi, pomaga stracić zbędne kilogramy, a przede wszystkim gwarantuje radość życia. Ludzie, którzy regularnie uprawiają jogging, nie mają problemów z zasypianiem czy depresją. Dlaczego? Bo bieg rozładowuje stres i wyzwala w organizmie hormony przyjemności (te same, które pojawiają się po udanym seksie!). I biegacze mogą też dłużej… Pamiętaj, że trening trzeba poprzedzić porządną rozgrzewką, inaczej będą zakwasy… będzie bolało… Nie marudź – to odpowiedni czas na podjęcie tego wyzwania! WYKORZYSTAJ TEN CZAS.

A jak umilić sobie samotne bieganie?! Najlepiej zacząć z nami Dreptakami. A może wybiegasz sobie miłość? Dlatego nie zwlekaj i przyjdź na nasze profesjonalne treningi. Zapraszamy wszystkich… daj szansę szczęściu… Bo biegać każdy może… Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Nie będzie mowy o poddaniu, wiele par oczu będzie śledziło Twoje postępy, gratulowało i pożądało Twoich życiówek, chwaliło i motywowało.

A dla twardzieli zapewniamy dodatkowy trening w niedzielę – spotkanie przy Sośnie…

Przed bieganiem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą:-)

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.