17 maja 2015 roku siedemnastoosobowa ekipa biegaczy z Mińskiego Dreptaka wzięła udział w trzeciej odsłonie Cegłowskich biegów pn. Majówka z biegami o puchar wójta Gminy Cegłów. Malowniczą trasę długości 6 kilometrów ukończyło 84 biegaczy, w tym 17 członków Dreptaka. Tym razem wróciliśmy z potężnym bagażem trofeów. Zwycięzcą tegorocznej edycji Cegłowskich biegów został Florian Pyszel. Wśród kobiet najszybsza okazała się Agnieszka Wójcik. Znakomicie zaprezentowali się także nasi biegacze. Tuż za podium znaleźli się Zbigniew Koper i Sławomir Zduńczyk, zajmując odpowiednio 4 i 5 miejsca w kategorii open. I tak wśród kobiet:

Izabela Lemanowicz zajęła 1 miejsce w kategorii K-20 a Bożena Tulej również 1 miejsce w kategorii K-50. Natomiast wśród panów: Sławomir Zduńczyk 1 miejsce w kategorii M-30, Krzysztof Michalak 1 miejsce w kategorii M-40, Zbigniew Koper 1 miejsce w kategorii M-50.

Ponadto Klub reprezentowali: Edward Dąbek, Tomasz Szeląg, Andrzej Milewski, Tomasz Szczepaniak, Maciej i Janusz Wieczorek, Dawid Michalak, Paweł Czyż, Karol Smutek, Andrzej Kośnik, Tomasz Czerwiński, Władysław Judka.