Cześć i Czołem!
Jeżeli pakując swój plecak i/lub walizkę na wakacje zastanawiacie się nad lekturą, która umili Wam pobyt bądź też będzie alternatywą na spędzenie czasu w niepogodę – mamy dla Was pewną propozycję. Zastrzegamy sobie jednak, że jak na klub biegowy MKB DREPTAK przystało próżno będzie szukać tu komedii romantycznej, kolejnego kryminału, czy sagi obyczajowej. Nie żebyśmy mieli coś przeciwko, ale z uwagi na fakt, że „… bieganie jest naszą pasją” i towarzyszy nam również w podróży toteż w kolejnych tygodniach wakacji podzielimy się z Wami książką z motywem biegowym w tle, albo po prostu o bieganiu.
Jeżeli i Wy macie jakieś ciekawe pozycje literackie z biegowej półki, którymi chcecie się podzielić napiszcie o tym w komentarzu.
PS. A tak naprawdę wszystkie pozycje książkowe są mile widziane, więc dzielcie się tym co akurat czytacie i macie, zainspirujmy się wzajemnie!
Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.