Cegłowski bieg niepodległości to już tradycja. W tym roku to był już 8 bieg, zorganizowany przez Gminę Cegłów, na terenie pięknego, malowniczego Rezerwatu przyrody Jedlina. Aż miło wziąć głęboki oddech . Trasa licząca 11 km nie była lekka. Kałuże i błoto nie ułatwiały biegu. Na starcie stanęło 9 zawodników naszego klubu.

Sebastian Węgliński czas 48:23 zdobył 13 miejsce OPEN oraz wywalczył zacne 1 miejsce w kategorii wiekowej M30.

Michał Michalak czas 51:23 zdobył 24 miejsce OPEN oraz 5 miejsce w kategorii wiekowej M40.

Zbigniew Koper czas 54:23 zdobył 31 miejsce OPEN oraz 4 miejsce w kategorii wiekowej M50.

Tomasz Szeląg czas 56:03 zdobył 36 miejsce OPEN oraz 13 miejsce w kategorii wiekowej M40.

Maria Rodzik czas 56:28 zdobyła 37 miejsce OPEN oraz 1 miejsce w kategorii wiekowej K30.

Sławomir Toporowski czas 56:44 zdobył 38 miejsce OPEN oraz 5 miejsce w kategorii wiekowej M50.

Krzysztof Wycisłowski czas 01:01:01 zdobył 48 miejsce OPEN oraz 7 miejsce w kategorii wiekowej M50.

Ireneusz Wiśniewski czas 01:01:01 zdobył 49 miejsce OPEN oraz 16 miejsce w kategorii wiekowej M40.

Mariusz Szymański czas 01:04:58 zdobył 60 miejsce OPEN oraz 19 miejsce w kategorii wiekowej M40.