We wtorkowy (18.07.2017) wieczór punktualnie o 19:00 wystartowała bieg organizowany przez założycieli cyklu biegów CityTrail o nazwie CityTrail On Tour Warszawa, czyli objazdowa impreza polegająca na zorganizowaniu pojedynczego biegu w każdym z miast, w którym odbywa się cykl CityTrail.

Na szybkiej „piątce” nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów, a właściwie na bieg wybrali się wszyscy przedstawiciele Dreptaka ze Stanisławowa (wsi stołecznej) i Ewcia z MMz. Trasa poprowadzona w Lesie Młocińskim, zacieniona, z dobrą nawierzchnią – jedynym minusem była  temperatura i duchota.

Piotrek Podstawka nie mógł odpuścić tak szybkiej trasy nawet pomimo braku atestu, co było szokiem dla innych biegaczy. Może to dla tego, że na trasie byli odwieczni rywale naszego Piotrka, pokazał klasę i nie dał się pokonać zajął 3 miejsce open! Piotrek nie biega na „pusto” to był test przed kolejnym ważniejszym startem (wyszło dobrze 🙂 ).

Minutę za Piotrkiem na metę wbiegł Tobiasz Nowakowski, który po górskich wojażach musi się z powrotem przestawić na płaskie, krótkie biegi. Po mimo problemów z lewą nogą i ataku wrednej kolki na 3 km dociągnął do końca z wynikiem gorszym o jedyne 20 sekund od życiówki.

Minutę po Tobiaszu na metę wbiegła nasza kochana Ewa Chróst. Nasza Ewcia wraca do biegania po kontuzji i obronie pracy magisterskiej (czyli 5km po 5 na uczelni! GRATULUJEMY EWA!) pierwszy start i od razu nowa życiówka.  Ewcia zdobyła 1 miejsce w kategorii K20.

Zaraz za Ewą na metę wbiegł Piotrek Miąsko, który po dosyć długiej przerwie od biegania wraca z powrotem do treningów. Potraktował ten start, jako sprawdzian, jaka jest forma po urlopie spędzonym na Mazurach i w górach. Obiecał, że teraz bierze się ostro za treningi.

Staje się powoli nową tradycją, że po biegu zawodnicy lądują w „Restauracji z pod znaku M” na wspólne świętowanie i regeneracje zawartości żołądków! Bieganie jest fajne.

Wyniki naszych zawodników to:

  • Piotr Podstawka z czasem 16:51 co dało 3 miejsce open!;
  • Tobiasz Nowakowski z czasem 17:53 co dało 15 miejsce open;
  • Ewa Chróst z czasem z czasem 19:50 co dało 42 miejsce open i 1 w K20!;
  • Piotr Miąsko z czasem 20:19 co dało 52 miejsce open.

Bieg ukończyło 375 biegaczy.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.