Powoli startujemy z przygotowaniami świątecznymi i mogłoby się wydawać, że teraz to tylko bieganie po sklepach… Jednak Mikołajki nadają się również na święto biegowe, a pamiętaj Biegaczu, aby dzień Święty świecić. Wobec powyższego Mirek (45:11), Ola (52:05) i Mikołaj (43:43) przywdziali czapy Świętego Mikołaja i stanęli na starcie Żoliborskiego biegu.
Ale ten czas leci dopiero, co była impreza, już były Mikołajki, a niedługo święta i zarazem test silnej woli, objadanie smakołykami, wciśnięcie w grafik pomiędzy barszczykiem, pierogami, chociażby krótkiego wybiegania. Ani się obejrzymy, jak będzie po świętach, i jak o poranku będziemy próbowali spalać nadprogramowe kilogramy. Ciężkie jest życie biegacza.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.