Mazowiecka 5 i 15 już w tę niedzielę w naszym mieście, większość biegaczy z okolicy ostrzy sobie zęby na tę imprezę, ale i tak znaleźli się śmiałkowie, którzy pobiegli dziś w naszym Czelendżu, baaa i to na 100%. I w niedzielę również nie zamierzają odpuścić biegowej walki. Dziś biegowy świat zwojowała Elwira Łoza, która namieszała w statystykach, wybiegała sobie pierwsze miejsce wśród kobiet. Za Elwirą finiszowały Ola Wicik-Kowalczyk i Lidia Kopeć. Z kolei wśród Panów pierwszy był Łukasz Danielak. Tuż za nim pojawili się Darek Kolaszt i  Maciej Nalazek. Dorośli pobiegli rewelacyjnie, ale to jednak rozgrywki biegowe wśród dzieci są prawdziwym szoł tegorocznego cyklu biegowego.

Po sześciu odsłonach Dreptak Czelendż pierwsza trójka panów wygląda następująco: Tomek Radomiński, Maciej Nalazek i Mirosław Sujak. Natomiast wśród pań: Łoza Elwira, Ola Wicik-Kowalczyk i Olga Pechcin.

 

Wyniki – open – 23 maja 2018 r. (Sosna)

Wyniki – open po 6 biegach

Wyniki kategorii open niebawem.

 

Spotkanie VI – LAS

Opublikowany przez MKB Dreptak 23 maja 2018

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.