Środa. 17 kwietnia 2019 r. Drugi bieg w cyklu Dreptak Czelendż. Bieganie w lesie jest takie fajne! Taki fajny dystans, niecałe 4 km. Przy akompaniamencie ptaków, na łonie przyrody. Tak nie za długo, nie za krótko. Skrojone na wymiar. Pogoda idealna. Nawet te górki jakoś tak lekko wchodziły. Przed biegiem głównym standardowo wystartowały dzieciaki w liczbie 25. Szybko pokonały dystans od parkingu do sosny. Grupa najmłodszych od poprzedniego tygodnia szybko się rozrosła, przybyło kilka nowych twarzy. I wszystkie radosne i uśmiechnięte!

Musimy przyznać, że dzieci robią fenomenalną otoczkę, zarażają optymizmem i energią. Po ich biegu jakoś dorosłym biega się lepiej.  Pierwszym starszakiem na mecie był Paweł Rokita, a najszybszą kobietą Olga Pechcin. Zmaganie w gronie dorosłych ukończyło 42 biegaczy oraz 2 uczestników Nordic Walking. Gratulacje! Gratulacje dla wszystkich startujących w dzisiejszym odcinku! Macie może pomysły jak zachęcić do biegania w Czelendżu męża/siostrę/brata/mamę/tatę lub somsiada? Kolejne zmagania już 24.04, tym razem spotykamy się na bieżni przy ul. Budowlanej.

Wyniki: 17 04-2019 i wyniki po 2 biegach

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.