09 stycznia br. odbył się kolejny IV Bieg Noworoczny w Parku Skaryszewskim na Warszawskiej Pradze. Bieg odbył się w same południe (godz 12 00). Miłośnicy biegania mieli do pokonania dystans ok. 8km. Każdy uczestnik na mecie otrzymał okolicznościowy medal, ciepły posiłek. Po biegu odbyła się dekoracja zwycięzców pucharami oraz nagrodami rzeczowymi (3 pierwsze miejsca K i M w OPEN) oraz dla pierwszych miejsc w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Na mecie zarejestrowano 256 wyników. Tylu biegaczy ukończyło trasę biegu. W tym 165 biegaczy i 91 biegaczek.

Nie mogło zabraknąć Nas. W biegu udział wzięli klubowicze MKB Dreptak w składzie: Krzysztof Wycisłowski, Radosław Truszczyński, Zbigniew Lamparski oraz w roli kibica i fotografa Kasia Truszczyńska. Wyniki uzyskane:

Imię i nazwisko             Wynik na mecie               Miejsce w Open                  Miejsce w kategorii

Zbigniew Lamparski             27.34.00                              3                                           1

Radosław Truszczyński       31 54 55                              18                                          9

Krzysztof Wysisłowski         37 19 10                              54                                          6

Wspomnieć należy: tydzień wcześniej (01 stycznia) w tym samym miejscu odbył się II BIEG NOWOROCZNY na dystansie 5,4 km, w którym uczestniczył Zbigniew Lamparski.  W stawce 356 biegaczy dobiegł do mety na drugiej pozycji z czasem 18:17. Każdy z uczestników który ukończył rywalizację otrzymał swój pierwszy medal w 2016 roku.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.