W niedzielę 18 października dziewięcioosobowa grupa mińskiego MKB Dreptak wybrała się do położonego w województwie lubelskim Adamowa na rozgrywany w tym dniu bieg pn. Adamowska dziesiątka. Dobra pogoda, biometr, profil trasy oraz nastroje Klubowiczów tego dnia zapowiadały walkę o najlepsze rezultaty. Tego dnia moc była z nami. Start w adamowskiej dziesiątce na atestowanej trasie możemy zaliczyć do udanych. Wróciliśmy z pokaźnym dorobkiem pucharowym oraz niezłym zapasem żółtego sera będącego nagrodą za miejsca na podium w kategoriach wiekowych. I tak: w kategorii open Kasia Truszczyńska – VI miejsce, w kategorii M-20 Piotrek Podstawka – II miejsce, w kategorii M-30 Mariusz Piotrowski – II miejsce oraz w kategorii M-50 Zbigniew Koper także II miejsce.

Sukcesem okazał się start drużyny MKB Dreptak (5 osób: 4 mężczyzn i 1 kobieta), która w składzie: Kasia Truszyczyńska (44:47), Piotrek Podstawka (36:24), Mariusz Piotrowski (36:52), Paweł Czyżkowski (38:04) i Sławomir Zduńczyk (38:08), dzięki znakomitym biegom całej piątki zajęła II miejsce w kategorii drużynowej tracąc do pierwszego miejsca zaledwie 30 sekund. Wróciliśmy zadowoleni i szczęśliwi, poprawiając jednocześnie wynik z ubiegłego roku o jedno miejsce.

W tym dniu w adamowskim biegu Klub reprezentowali ponadto Radek Truszczyński, Mirek Sujak, Zbigniew Koper oraz Janusz Wieczorek.

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.