20 listopada w Adamowie, start na atestowanej trasie zaliczyło trzech zawodników MKB Dreptak. Rezultaty uzyskane przez naszych biegaczy to:
Mariusz Piotrowski – 36.22 – 9 Open
Maciej Nalazek – 40.51
Mirosław Sujak – 42.32.
Warunki które panowały tego dnia nie należały do najłatwiejszych. Z tego względu, iż temperatura wynosiła kilka stopni poniżej zera.
Z wyniku który uzyskałem na trasie 36.22 jestem względnie zadowolony, pobiegłem na tyle ile było mnie stać tego dnia. Cieszy fakt, że stanąłem na drugim miejscu w kategorii M 40 🙂.
Maciek Nalazek nabiegał 40 minut 51 sekund po kłopotach zdrowotnych które go trochę nękaly w ostatnim czasie.
Moim zdaniem kolega pobiegł super. Znacznie się poprawił z biegu Niepodległości, który był tydzień wcześniej Warszawie. Wiem (y) że stać Maćka na szybkie bieganie. Myślę że jeżeli dobrze przepracuje okres zimowy, to złamie na dystansie 10 km 40 min na wiosnę 😁😺.
Na koniec podsumowanie naszego generała Dreptaka 🙂. Mirek Sujak złapał trzecią młodość. Zaskoczył wszystkich samego siebie. Wynik jego 42.32 to jest szybkie bieganie w kategorii M50, a w zasadzie bliżej już M 60😜😸. Treningi Mirka na salce gimnastycznej dają mu niebywale efekty, oraz trening biegowy na samopoczucie według swojego organizmu. Tak samo jak w przypadku Maćka, stać go, po przepracowanej zimie na szybsze bieganko i wyniki 41 z sekundami. Dziękujemy Mikołajowi Nalazkowi za doping na trasie, dodał nam sił i mocy 😺💪.
Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.