Słowo od autora: przed przeczytaniem standardowo trochę trzeba przymrużyć oko. Bo biegacze charakteryzują się nie tylko pokonanym dystansem w nogach, ale i dużym dystansem do otaczającej rzeczywistości.

Po zawładnięciu stolicy Polski, czas było rozpocząć ekspansję, i tak też kolejne wielkie miasto zostało zdobyte. New York City. Miasto zwane stolicą świata, będące mieszanką kultur, religii; wielki mix luksusu z biedą. A dla nas biegaczy, to miasto kultowe, to miasto jednego z najbardziej znanych maratonów świata, odbywającego się w pierwszą niedzielę listopada. Zjeżdża się na niego niemalże 50 tysięcy biegaczy, ponad 2 miliony kibiców zagrzewa ich do walki. Trasa prowadzi przez 5 dzielnic. Jest blichtr, jest szoł, są emocje, jest prestiż, są celebryci, i są tam… biegające Dreptaki! Mirosław Solecki vel Szymański wybierając się do USA nie zapomniał zabrać ze sobą sportowego obuwia. BO – nieważne gdzie, plan treningowy musi być realizowany. A legendarny i kultowy Central Park to prawdziwa mekka biegaczy, w której widać, że bieganie jest sportem masowym. A i chyba nie trzeba wspominać, że zawodnicy MKB Dreptak znani są wszędzie, i nie ma co się tu dziwić, że jak Mirek przebiegał, to ludzie mu machali i witali go serdecznym helołłł.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.