Jesienne biegu organizowane przez MKB Dreptak to już tradycja a organizowany cykl biegów pn. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych na stałe wpisał się do kalendarza biegowego. W sobotę 17 września odbył się drugi bieg z cyklu 4 biegów należących do tej formuły. Tradycyjnie oprócz pięknej pogody dopisali także uczestnicy przełajowych zmagań. Na linii startu, zlokalizowanej na bieżni boiska sportowego przy ulicy Sportowej w Mińsku Mazowieckim wystartowało 108 biegaczy (78 mężczyzn i 30 kobiety). Pojawiło się dużo nowych osób, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w pierwszym biegu otwarcia.

I tak, jako linię męty pierwszy wśród mężczyzn przekroczył Zbigniew Lamparski, wyprzedzając Marcina Białożyńskiego i Pawła Czyżkowskiego.Wśród kobiet najszybsza okazała się ponownie Iza Lemanowicz przed Sylwią Niezgoda i Sandrą Gałązka.

W klasyfikacji open po dwóch biegach prowadzi Zbigniew Lamparski (01:16:31) przed Marcinem Białożyński (01:20:40)i Pawłem Czyżkowskim (01:21:40).

Natomiast wśród kobiet prowadzenie utrzymała Iza Lemanowicz (01:00:33), natomiast na drugim miejscu znajdują się ex aequo Niezgoda Sylwia i Sandra Gałązka (01:02:47).

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników naszych biegowych zmagań. Kolejna odsłona już 01 października. Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

WYNIKI BIEGÓW

OPEN MEN -WYNIKI 17-09

OPEN KOBIETY – WYNIKI 17-09

MEN – KLASYFIKACJA PO DWÓCH BIEGACH

KOBIETY – KLASYFIKACJA PO DWÓCH BIEGACH

KATEGORIE WIEKOWE – KLASYFIKACJA PO DWÓCH BIEGACH

 

GALERIA ZDJĘĆ

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.