XI edycję Ekidenu wygrał zespół ENTRE.PL TEAM, który ukończył bieg z czasem 2:23:37. Ponownie o podium otarła się zajmując czwarte miejsce najmocniejsza sztafeta MKB Dreptak. Czwarta drużyna tegorocznej edycji EKIDEN 2015 pobiegła w następującym składzie: Piotrek Podstawka, Mariusz „Panter” Piotrowski, Zbyszek „Lampart” Lamparski, Sławek Zduńczyk, Paweł Tymiński i Zbyszek Koper. Tym samym udało się obronić miejsce z ubiegłego roku oraz poprawić ubiegłoroczny wynik. Jednak podium w tym roku było poza naszym zasięgiem.
Znakomity występ zaliczyły także pozostałe trzy nasze sztafety. Znakomicie zaprezentowali się chłopcy z drugiej i trzeciej sztafety oraz kobiety, które w nieoficjalnej klasyfikacji całej imprezy okazały się najlepszą damską sztafetą. Nasze sympatyczne dziewczyny zajęły w gronie 770 sztafet 170 miejsce uzyskując znakomity czas 03:19:57.
Niestety, szkoda, że organizator tej imprezy nie pokusił się o oddzielną klasyfikację drużyn męskich i damskich
Dziękujemy wszystkim Dreptakom za fantastyczną atmosferę, sportową ambicję i walkę na trasie! Jesteśmy wielcy.