W ubiegła sobotę byliśmy kolejny raz, kolejny sezon w Falenicy, zapraszamy do naszej relacji 🙂
Mariusz:
Sobotni start na Falenickich wydmach ukończyłem z czasem 39 min 17 sekund – 9 Open. Do mojego rekordu trasy 36.37 jeszcze sporo brakuje, ale jeszcze na ostatni start powalczę 🙂. Będą jeszcze szanse znacznie go poprawić 🙂. Był to dla mnie start z mocnego treningu. W tygodniu nic nie odpuszczałem. Dwa razy siłownia, 2 razy gimnastyka siłowa. Brak luzu mocy w nogach podczas biegu. Biegłem na tyle, na ile moje nogi pozwalały, bo mięśniowo było słabo. Wyszedł z tego dobry mocny trening 🙂. Górki dobrze mocno weszły w nogi, co czułem do dziś na rozbieganiu. Super było wrócić po trzech latach, na specyficzną trudna trasę, na której można się solidnie upodlić 🙂
Mirosław Sujak potraktował start jako dobry trening . Przebiegł go w czasie 48 min 28 sekund 🙂, jak sam stwierdził był zapas i szansa pobiec minutę szybciej w następnym biegu. Będzie się rozkręcał 🙂 Mirek zajął 115 miejsce Open.
Grzegorz Dymacz 203 Open czasem 57.16. Był to debiut Grześka w Falenicy, na pewno poczuł dobrze w nogach 21 mocnych podbiegów 🙂 Liczymy na dalsze starty Grzegorza i dalsza walkę na trasie 🙂.
Natomiast Bożenka Tulej wystartowała w biegu na dystansie 3 km zajmując 69 miejsce Open z czasem 23.11. Pierwsze koty za płoty 😉. Bożenka ostatnio wznowiła treningi i jak widać zmierza w dobrym kierunku, aby zdrowie było i będzie można dalej biegać 🙂
Gratulacje dla wszystkich!
Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.