Należymy do takiej specyficznej grupy społeczeństwa, że nic absolutnie, prawie, nic nas nie powstrzyma. Finał biegu i marszu rozgrywał się w strugach deszczu. Chwilowo była nadzieja, że nastąpi ceremonia rozdania pucharów i losowania nagród. No, ale okienko pogodowe nie wskoczyło. Było zimno i mokro… Zmuszeni byliśmy odwołać ceremonię. W związku z obostrzeniami nie mogliśmy zrobić finału w pomieszczeniu. Po długich naradach zdecydowaliśmy, że w tym roku finału nie będzie. Rok jest wyjątkowy, więc i nasze Grand Prix takie będzie. Czerwone to my lubimy jesienne liście! Boimy się za to czerwonej strefy:(
Prosimy, aby każdy z Was kontaktował się z nami osobiści i w dogodny dla siebie sposób odbierał statuetki. Jest nam przykro, ale niestety sytuacja jest wyjątkowa.
Losowanie odbędzie się on-line. Było Was tak mało, że co drugi numer byłby pusty! A tak każdy ma szansę! Informacje co do losowania już niebawem!
Tymczasem trzymajcie się w zdrowiu i sprawdźcie podsumowanie!
http://www.mkbdreptak.pl/grand-prix/grand-prix-2020/

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.