Miński Klub Biegacza z wielkim bólem ogłasza, że biegowy jesienny cykl biegów pn. 3 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych zakończył się. W te chłodne jesienne dni podwyższaliśmy temperaturę startami Grand Prix. Adrenalina wówczas buzowała, endorfiny krążyły, serce biło szybciej, i te motyle w brzuchu…co się działo. Wiedzą tylko Ci którzy startowali.

Stan, jak przy zakochaniu, bo generalnie to w bieganiu można się zakochać. Cykl naszych jesiennych biegów był terapią na jesienną deprechę, lepszy niż czekolada, tym bardziej, że tyłek od tego nie rósł. Co prawda Biegacze nie poddają się tak łatwo chandrze, dbają o motywację, odżywianie i ubiór, KOLOROWY ubiór, ale chcieliśmy ich jeszcze dopieścić. Liczymy na Wasze wskazówki, co moglibyśmy jeszcze usprawnić, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani. Ps. Tańczące w negliżu Panie lub Panowie nie wchodzą w grę. Tymczasem przejdźmy może do wyników, bo to z pewnością Was najbardziej interesuje. Klasyfikacja po 4 biegach Grand Prix.

Open Kobiet

 1. Izabela Lemanowicz
 2. Katarzyna Truszczyńska
 3. Sylwia Niezgoda

K-16

 1. Aleksandra Dymacz

K-20

 1. Sandra Gałązka
 2. Dominika Białek
 3. Ewelina Kulma

K-30

 1. Elwira Łoza
 2. Aneta Urban
 3. Ewelina Kaska-Łobodowska

K-40

 1. Agnieszka Maj
 2. Agnieszka Chojecka
 3. Katarzyna Nowicka

K-50

 1. Małgorzata Sujak

Open Mężczyzn:

 1. Zbigniew Lamparski
 2. Marcin Białożyński
 3. Paweł Czyżkowski

M-16

 1. Sebastian Domański
 2. Piotr Miąsko
 3. Krzysztof Zawadka

M-20

 1. Tobiasz Nowakowski
 2. Rafał Wtulich
 3. Maciej Nalazek

M-30

 1. Mariusz Murawski
 2. Hubert Urban
 3. Jarosław Hudy

M-40

 1. Tomasz Skóra
 2. Krzysztof Piętka
 3. Marek Czyżowski

M-50

 1. Adam Leśniak
 2. Dariusz Król
 3. Andrzej Zalewski

M-60

 1. Krzysztof Wycisłowski
 2. Czesław Czmoch
 3. Bernard Morkowski

Pełne wyniki

Open Kobiety – wyniki końcowe

Open Panowie – wyniki końcowe

Kategorie wiekowe – wyniki końcowe

Laur najstarszego zawodnika przypadł dla  Jerzego Jarzębskiego (1947) a najmłodszym zawodnikiem została córka naszego kolegi klubowego Grzegorza – Aleksandra Dymacz (2001).

Przepraszamy z góry za prywatę, ale chcielibyśmy podziękować za udział i pogratulować fantastycznych wyników naszym kochanym Dreptakom. Niesamowicie jesteśmy z Was dumni, pokazaliście klasę, i udowodniliście, że solidna praca popłaca. Pięknie zaprezentowały się zarówno dziewczyny, które szturmem zawładnęły kategoriami. Nie dość, że piękne i eleganckie, to jakie szybkie z nich torpedy. Chłopaki z resztą także mocno zaznaczyli swą obecność. Fajnie, że mamy taką zgraną grupę. Pogoda w całym cyklu Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w zasadzie nie była jakoś szczególnie sprzyjająca, było wyjątkowo chłodno, a mimo to, dzięki WAM BIEGACZE, atmosfera była naprawdę gorąca! Z taką ekipą nawet w najbardziej ponury i mroźny dzień można śmiało wskakiwać w bikini! Pocieszymy Was tym, że jeśli przetrwacie te chłody jesieni, pluchę i śnieżną zimę, to bądźcie pewni, że to na wiosnę mocnych na Was nie będzie! Tego Wam życzymy, i to co, do zobaczenia za rok?

Serdeczni dziękujemy jeszcze wszystkim którzy przyczynili się do pomocy w organizacji Grand Prix, w szczególności organizacjom oraz firmom wspierającym: Miastu Mińsk Mazowiecki, Nadleśnictwu Mińsk, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, Ewelinie Kaska-Łobodowskiej (Studio Fit&Joy), Gabinetowi Rehabiltacyjnemu Osteomedica, Centrum Stomatologii Medexellence, Salonowi Sportowemu Fansport, DietoStrefie, Cartex (Sklep motoryzacjny), Joannie Węglińskiej (Tworzenie stron internetowych Boria.pl), Grupie Medycznej OSP Ładzyń, Markowi Czyżowskiemu i uczniom z ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim, Sławkowi Zembrzuskiemu, Ani Kłosińskiej.

GALERIA ZDJĘĆ – AUTOR TOBIASZ NOWAKOWSKI

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.