W związku z podjętą współpracą Studio Fit&Joy stało się oficjalnym fitnessowym partnerem 2 Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.

Dlatego już teraz możemy pochwalić się, że dla wszystkich uczestników naszego Grand Prix będą czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez studio Fit&Joy. Wszyscy biegacze, którzy zajmą miejsca na podium zarówno w kategorii open oraz we wszystkich kategoriach wiekowych zostaną hojnie obdarowani atrakcyjnymi karnetami wstępu do Studia. Ponadto wszyscy którzy ukończą cały cykl Grand Prix otrzymają ponadto specjalne podarunki oraz gadżety. Instruktorzy tańca Studia Fit&Joy poprowadzą rozgrzewki przed startem do każdego biegu z cyklu Grand Prix.
Fit&Joy to miejsce oferujące bogatą strefę zajęć tanecznych, fitness, spalających tkankę tłuszczową ale również proponujące zajęcia wyciszające i uspokajające jak pilates czy joga.

Instruktorzy Fit&Joy gwarantują mile spędzony czas na zajęciach, co na pewno zaowocuje lepszym samopoczuciem oraz poprawą kondycji fizycznej. Pod ich okiem osiągnięcie wymarzonej sylwetki będzie bardzo łatwe. Studio Fit&fJoy mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 11 Listopada 10, http://www.fitjoy.pl/

Dlatego nie zwlekajcie z decyzją i zapisujcie się do udziału w 2 Jesiennym Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Lista startowa liczy już przeszło 70 osób, powoli zapełnia się. Limit osób jaki przewidzieliśmy to 150. Więcej informacji na stronie klubu www.kbdreptak.com.pl

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.