1:0 dla Nas. Wygraliśmy z upałem. Mimo ekstremalnych warunków weekend obfitował w starty. To jednak sztuka biegać przy takiej temperaturze. Czekitałt.

W niedzielę w biegu „Avon kontra przemoc” w Garwolinie na 2 km pobiegła: Ola (7:10), Artur (6:02, 4 miejsce w kategorii), Kamil(7:10) i Mirek (6:50), z dystansem 10 km zmierzyli się: Iza (48:07, 1 miejsce w kategorii), Mariusz (37:59), Krzysiek (51:16), oraz Zbyszek (35:20, drugie miejsce w kategorii). Dla Mariusza był to urodzinowy bieg, kategorii jeszcze nie zmienił – nadal jest w silnej grupie M30. Dziś napędzany endorfinami przebiegł dystans 10 km w przewidywanym treningowym czasie, a dokładnie co do sekundy mieszcząc się w zakładanych widełkach. Była siła. Była szybkość. Więc było odpowiednie nawodnienie i na koniec były też kebaby. Zasłużyliśmy. Podkład muzyczny do postu: J „A mówiłem Ci” Taco Hemingway „…Ty, zamiast zdejmować stanik, ten kebab z folii rozbierasz? Zjadasz baraninę w cieście zamiast biodra pożerać?” A Wy jak tam, pobiegaliście?

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.