Istny żar tropików zastał nas na trzynastym odcinku ligii biegowej. Było gorąco, duszno i porno. Nagie torsy i zgrabne damskie nogi to już w zasadzie norma:-P Jednak przy takiej temperaturze, ABSOLUTNIE nie jesteśmy pruderyjni. Niedawne wichury odbiły swe piętno, w lesie zrobiły nam lekki Runmaggedon. Tu czoła kłaniamy i podziękowania dla Nadleśnictwa Mińskiego za uprzątnięcie powalnych drzew i przygotowanie trasy do biegu. W 13 osłonie ligi biegowej nie było niespodzianek. Ponowie najszybciej trasę środowych zmagań pokonali Ewa Chróst i Mariusz Piotrowski.

I na koniec trochę statystyki z Mińskiej Ligi Biegowej.

1 bieg: 42 zawodniczek i zawodników

2 bieg: 53 zawodniczek i zawodników

3 bieg :45 zawodniczek i zawodników

4 bieg: 48 zawodniczek i zawodników

5 bieg: 44 zawodniczek i zawodników

6 bieg: 48 zawodniczek i zawodników

7 bieg: 44 zawodniczek i zawodników

8 bieg: 40 zawodniczek i zawodników

9 bieg: 38 zawodniczek i zawodników

10 bieg: 48 zawodniczek i zawodników

11 bieg: 45 zawodniczek i zawodników

12 bieg: 48 zawodniczek i zawodników

13 bieg: 47 zawodniczek i zawodników

Średnia udziału w biegu wynosi 46 zawodniczek i zawodników

Łączenie w 13 biegach Mińskiej Ligi Biegowej wystartowało 600 zawodników i zawodniczek, którzy przebiegli po ścieżkach Leśnictwa Stankowizna ok. 2220 km.

A teraz pozostaje liczyć, że na meczu Polska:Portugalia, atmosfera będzie równie gorąca i walka równie zacięta, jak dziś.

 

MIŃSKA LIGA BIEGOWA

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.