Jesteśmy w górach….na mazurach…byliśmy też i w Kotuniu na 3 biegu pamięci w 78 rocznicę akcji Burza. Nie było lekko lubimy jak jest ciepło kiedy leżymy na plaży nad morzem a nie kiedy biegamy ..
Bieg na dystansie 5 km prowadził przez jakąś kopalnie. Trzeba było zbiec w dół po piachu a potem się wydostać na górę 🙂 dla odmiany po piachu trochę tylko asfaltu i oczywiście lejący żar z nieba.
Tak wyglądał bieg w Kotuniu. Pomimo trudnych warunków nie straciliśmy zapału do biegania Renata Grzechnik wywalczyla 3 miejsve OPEN, Mateusz Abramowski wywalczył również 3 miejsce OPEN natomiast Michał Michalak wywalczył 1 miejsce w kategorii wiekowej. Bardzo udany start brawa i Gratulacje !!

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.