Jesteśmy w górach….na mazurach…byliśmy też i w Kotuniu na 3 biegu pamięci w 78 rocznicę akcji Burza. Nie było lekko lubimy jak jest ciepło kiedy leżymy na plaży nad morzem a nie kiedy biegamy ..
Bieg na dystansie 5 km prowadził przez jakąś kopalnie. Trzeba było zbiec w dół po piachu a potem się wydostać na górę 🙂 dla odmiany po piachu trochę tylko asfaltu i oczywiście lejący żar z nieba.
Tak wyglądał bieg w Kotuniu. Pomimo trudnych warunków nie straciliśmy zapału do biegania Renata Grzechnik wywalczyla 3 miejsve OPEN, Mateusz Abramowski wywalczył również 3 miejsce OPEN natomiast Michał Michalak wywalczył 1 miejsce w kategorii wiekowej. Bardzo udany start brawa i Gratulacje !!