W pierwszą sobotę października br. odbył się 3 bieg z cyklu 2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Zgodnie z tradycją Dreptakowego Grand Prix pogodna ponownie dopisała.

Tradycyjne przed startem do trzeciej odsłony Grand Prix odbyła się rozgrzewka, którą poprowadziły instruktorki ze studia Fit&Joy skutecznie zachęcając uczestników biegu do aktywnego wykonywania ćwiczeń. Punktualnie o godzinie 10:00 grupa przeszło 100 biegaczy wyruszyła do kolejnych zmagań na leśnej trasie wytyczonej w uroczym kompleksie leśnictwa Stankowizna. Rywalizacja w Grand Prix wkroczyła w decydującą fazę ponieważ żeby zostać sklasyfikowanym w końcowej rywalizacji należy mieć ukończone trzy z czterech biegów zaliczanych do formuły Grand Prix. Znakomita pogoda sprzyjała zawodnikom w tym dniu i wielu startujących poprawiło swoje dotychczasowe rezultaty.

Najszybciej wśród kobiet trasę Grand Prix pokonała Magdalena Pawlak (Biegacz Cegłów). Natomiast wśród mężczyzn jako pierwszy linię mety przekroczył Artur Jabłoński (DreamRun). Dla zwycięzców czekały na mecie atrakcyjne nagrody.

Trzeci bieg ukończyło 105 osób.

W generalnej klasyfikacji (po trzech biegach) sklasyfikowanych jest 145 biegaczy.

Już za dwa tygodnie ostatni czwarty bieg Jesiennego Grand Prix, który będzie stanowił równocześnie podsumowanie całego cyklu wrześniowo-październikowych zmagań biegowych organizowanych przez MKB Dreptak. Każdy uczestnik jesiennego Grand Prix otrzyma grawerowany medal. Po zakończeniu biegu odbędzie się wręczenie pucharów oraz nagród dla zwycięzców w kategoriach open oraz w kategoriach wiekowych. Dla wszystkich uczestników jesiennych zmagań czekają atrakcyjne nagrody do rozlosowania.

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy kierować na adres mkbdreptak@autograf.pl

OPEN – MEN – 03-10-2015

OPEN KOBIETY – 03-10-2015

Kategorie Wiekowe

Klasyfikacja generalna

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.