Zima w pełni a Dreptak nie zwalnia tempa. Informujemy i zarazem zapraszamy do rezerwowania terminów w Waszych kalendarzach biegowych. Wrzesień i październik to dwa miesiące – które będą rządzić biegami przełajowymi w naszej okolicy. Zapraszamy na kolejną- TRZECIĄ odsłonę Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.

Grand Prix wystartuje 03 września, kolejne biegi odbędą się 17 września oraz 1 i 15 października.

Ponownie zapraszamy wszystkich którzy cenią sobie specyficzny smak rywalizacji na trasach biegowych, pasjonatów biegania oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Już dziś gwarantujemy atrakcyjny pakiet dla każdego uczestnika, pyszny poczęstunek, dużą liczbę atrakcji oraz niezliczoną ilość nagród do rozlosowania.

Bieżące szczegóły będą na bieżąco publikowane na stronie Klubu, w zakładce Grand Prix oraz na profilu Grand Prix.

Zapraszamy serdecznie.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.