Aktualności Grand Prix

Jeszcze nie tak dawno marzył nam się koniec jesieni tegorocznej wiosny. Pogoda płatała figle na…

Miński Klub Biegacza „Dreptak” serdecznie zaprasza na 4 odsłonę biegów pn. „Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych”. Mając na uwadze sukcesy poprzednich edycji oraz bardzo ciepłe przyjęcie ze strony biegaczy, jak również nawiązując do naszego motta „bo bieganie jest naszą pasją”kontynuujemy nasze biegowe dzieło.

Tym razem 4 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych odbędzie się we wrześniu. Będzie to cykl 4 biegów, do ukończenia którego wymagane będzie zaliczenie trzech z nich. Trasa biegów o długości 10.2 km(mężczyźni) i 6.5 km (kobiety) została wytyczona w leśnym kompleksie Nadleśnictwa Mińsk, po terenach leśnictwa Stankowizna. Biuro zawodów mieścić będzie się w nowoczesnym obiekcie sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sportowej.

Start pierwszego biegu przewidziano na 02 września. Pozostałe biegi odbędą się terminach 09 września, 23 i 30 września (finał i zakończenie). W klasyfikacji końcowej organizatorzy zapewniają atrakcyjne puchary, medale, nagrody rzeczowe oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników tego cyklu.

Opłata startowa: za cały cykl biegów – 40 zł, jednorazowa za każdy bieg – 20 zł, natomiast w dniu zawodów: 50 zł (pełny cykl), 20 zł (jeden bieg).

Zapraszamy wszystkich, który uwielbiają smak rywalizacji na trasach biegowych, pasjonatów biegania oraz wszystkich którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Tym razem postaramy również zaskoczyć wszystkich biegaczy, którzy postanowią spróbować swoich sił w cyklu naszych biegów. Gwarantujemy atrakcyjny pakiet dla każdego uczestnika, pyszne i ciepłe drożdżówki, butelkę wody na mecie, atrakcyjne nagrody zarówno w poszczególnych biegach Grand Prix oraz w klasyfikacji końcowej biegu Grand Prix. Nie zabranie także nagród do rozlosowania wśród wszystkich uczestników biegów. Ponadto tym razem zapewniamy wyjątkowy i niepowtarzalny medal dla wszystkich którzy ukończą Grad Prix.

ZAPISZ SIĘ NA 4 Grand Prix Mińska Mazowieckiego

Zapraszamy serdecznie.

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Pobierz plik

Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Pobierz plik

WYNIKI (30-września)

Wyniki-30 września 2017 r.

Wyniki-4JGPMMwBP – KLASYFIKACJA KOŃCOWA – KOBIETY

Wyniki-4JGPMMwBP -KLASYFIKACJA KOŃCOWA – PANOWIE