19 września czeka nas kolejna odsłona 2 Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Tym razem bieg numer 2. Dla wszystkich, którzy wzięli udział w biegu otwarcia (05 września) będzie szansa na poprawę wyniku. Natomiast dla tych, którzy jeszcze nie wystartowali będzie on okazją do włączenia się do gry o dobre rezultaty a także atrakcyjne nagrody i upominki.

I tym razem podbijamy pulę. W drugim biegu dla zwycięzców w kategorii open kobiet i mężczyzn będą czkały talony do Salonu Sportowego Fansport (60 zł).

Jednocześnie MKB Dreptak informuje, że wyznaczona została nagroda rzeczowa (wartość powyżej 100 złotych) dla uczestnika, który ustanowi rekord trasy.

Aktualny rekord trasy: mężczyźni: 37:07 (Florian Pyszel-2014), kobiety: 27:52 (Zuzanna Pyszel-2014).

Warunkiem jest udział w co najmniej trzech biegach 2 Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.

Ponadto przypominamy, że MKB Dreptak przygotował bardzo dużą ilość atrakcyjnych nagród dla wszystkich uczestników Grand Prix, które zostaną wręczone oraz rozlosowane wśród wszystkich jego uczestników.

Zapraszamy wszystkich 19 września. Wszyscy zawodnicy, którzy jeszcze nie odebrali pakietów startowych – dla Was biuro zawodów będzie czynne od godziny 8:00. Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych, którzy jeszcze nie zapisali się a chcieliby wystartować w Grand Prix. Zapisy na miejscu. Opłata startowa 30 zł/cykl i 10 zł/za jeden bieg.

Przed biegiem (godzina 9:40) rozgrzewkę poprowadzą instruktorzy ze Studia Fit&Joy. Start do biegu o godzinie 10:00. Po biegu atrakcyjny poczęstunek oraz stoisko DietoStrefy z orzeźwiającą lemoniadą.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.