16 września zaskoczył przyjemną dla biegaczy temperaturą, lekkim sympatycznym wiaterkiem. Podczas gdy w berliński maratonie padł najlepszy wynik na świecie na tym dystansie my rozkoszowaliśmy się atmosferą grand-prixowego biegania.Biegacze, zarówno Ci najmłodsi jak i seniorzy nie zawiedli.

Trasa była lekko przyprószona pożółkłymi liśćmi, przez chwilę bywało romantycznie, ale potem znowu brakowało tchu. O dziwo pogoda dała nam wyjątkowo dobre podłoże na bicie rekordów życiowych. Żal było nie skorzystać. Ale wiecie jak jest – dostaniesz palec… będziesz chciał całą rękę… Apetyt w końcu rośnie w miarę biegania. Zatem nic tylko rozgrzewać nogi na następny bieg.

Za nami drugi bieg Grand Prix. Ponownie najszybciej trasę pokonał Zbigniew Lamparski. Tuż za nim metę przekroczyli Norbert Świerczyński i Marek Czyżowski. W kategorii kobiet ponownie okazała się najlepsza Agnieszka Wójcik poprawiając swój wynik z pierwszego biegu o 43 sekundy. Tuż za nią na metę przybiegły Aleksandra Wicik-Kowalczyk i Katarzyna Truszczyńska.

W rywalizacji Grand Prix po dwóch biegach w kategorii panów pierwsza  trójka wygląda następująco:

  1. Zbigniew Lamparski (1:14:45),
  2. Marek Czyżowski (1:16:53)
  3. Norbert Świerczyński (1:17:11).

Bardzo ciekawie przedstawia się klasyfikacja kobiet po dwóch biegach, która wygląda następująco:

1. Agnieszka Wójcik (00:54:03)

2. Aleksandra Wicik-Kowalczyk (00:56:46)

3. Lidia Kopeć (00:59:19)

3. Ewelina Kaska-Łobodowska (00:59:19)

 

A tymczasem rozkoszujcie się zdjęciami i wynikami. Wielkie brawa jak zwykle dla najmłodszych, bo to oni są gwiazdami tej edycji. Lekkie usprawnienia wytyczania trasy i młodzi biegacze dali czadu. Jak prześledzicie wyniki to i starsi też niczego sobie.

Do zobaczenia za tydzień!

Wyniki:

Dzieci

Open 16-09-2018

Open-Panie po 2 biegach

Open-Panowie po 2 biegach

 

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć-1

Galeria zdjęć-2

Galeria zdjęć-3

 

 

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.