Już za dwa dni startuje 2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Powoli „dopinamy” ostatnie szczegóły związane z biegiem.

Na liście startowej znajduje się 151 osób. Nadanych zostało 135 numerów startowych. Do rozdania zostało jeszcze 7 wolnych pakietów startowych. Wszystkich, którzy chcą jeszcze wystartować w Grand Prix zapraszamy do biura zawodów, opłaty  w biurze zawodów zgodnie z Regulaminem.

Pamiętajcie:

biuro zawodów czynne od 8:00 do 9:45 (MOSiR, Mińsk Mazowiecki, ul. Sportowa 1) – SOBOTA 05 WRZEŚNIA

każdy zawodnik musi zostać zweryfikowany w biurze zawodów –  prosimy o zabranie dokumentu tożsamości,

w celu uniknięcia kłopotów związanych z oczekiwaniem na odbiór pakietów startowych, numer startowy itp. prosimy o wcześniejsze przybycie do biura,

numer startowy należy przypiąć z przodu, na koszulce, numer startowy obowiązuje w całym cyklu Grand Prix (numeru nie zwracamy),

godzina: 9:45 rozgrzewka na bieżni MOSiR (Fit&Joy),

godzina 9:55 otwarcie biegów,

godzina 10:00 start do biegu,

trasa biegu oznakowana, w miejscach newralgicznych ustawione zostaną osoby wskazujące kierunek biegu,

pomiar czasu – elektroniczny.

Poniżej prezentujemy informację na temat Partnerów Grand Prix

Microsoft Word - Partnerzy biegu-2015

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.