Na osiem dni przed startem drugiej edycji Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych mamy nadanych 124 numery startowe. Na liście startowej znajduje się obecnie 148 nazwisk. Wszystkie osoby, którym nie udało się zapisać na Grand Prix zapraszamy do biura zawodów w dniu biegu.

Przypominamy ponownie, że dla pierwszych 140 zapisanych uczestników (tj. z opłaconym startowym) przygotowane zostały pakiety startowe. W tym roku znajdziecie w nich między innymi: napój oshee 0.75 l, ciasteczka Belvitta 300 g (duże opakowanie), batonik Grzesiek 0.38 gr, ciasteczka Dietostrefy. Ponadto w każdym pakiecie startowym znajdziecie upominki i gadżety ufundowane przez: Miasto Mińsk Mazowiecki, DietoStrefę, Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim, Tworzenie stron internetowych – Joanna Węglińska i Fansport.

Po przekroczeniu linii mety czekać będą pyszne drożdżówki. Ci co biegi w ubiegłym roku wiedzą, że są wyjątkowo pyszne i przede wszystkim świeże. Znajdziecie również stoisko Dietostrefy, która postanowiła wszystkich poczęstować wodą z dodatkiem mięty i cytryny. A za nim wystartuje bieg rozgrzewkę na płycie boiska poprowadzą instruktorzy studia Fit&Joy.

Pierwsi biegacze będą pilotowani przez rowerzystów z Mińskiej Grupy Rowerowej. Nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie Grupa Medyczna OSP Ładzyń oraz młodzież z ZHP „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki.

W poniedziałek opublikowany zostanie kolejny komunikat biegowy zawierający listę startową z przydzielonymi numerami startowymi oraz podstawowe informacje dotyczące organizacji biura zawodów, godziny biegów oraz miejsce wydawanie pakietów startowych.

2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych zostało dofinansowane ze środków finansowych pochodzących budżetu Miasta Mińsk Mazowiecki.

Ponadto sponsorami biegu są: Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowiecki, Archiwa Mazowieckie, Biuro rachunkowe Taniarachunkowosc.pl, studio Fit&Joy i Gabinet Rehabilitacyjny Osteomedica.

Do organizacji wspierających należą: Tworzenie Stron Internetowych – Joanna Węglińska, Salon Sportowy FANSPORT, Nadleśnictwo Mińsk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, Grupa Medyczna OSP Ładzyń oraz harcerze z ZHP Mazowsze.

Wsparcie medialne zapewniają Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon oraz portal internetowy WirtualnyMińsk.com.

Szlifujcie formę. Zapraszymy.

MKB Dreptak

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.