Już dokładnie za miesiąc wystartuje druga edycja Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Obecnie na liście startowej znajduje się 97 osób. Nadanych zostało 50 numerów startowych. Nieprzekraczalny limit osób to 140.

Szczegóły: trasa, regulamin, informacje, zapisy http://www.kbdreptak.com.pl/grand-prix/grand-prix-2015/.

Partnerami naszego Grand Prix są:
1. Miasto Mińsk Mazowiecki
2. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim
3. Nadleśnictwo Mińsk

Ponadto organizacjami wspierającymi Grand Prix zostały:
Fit&Joywww.fitjoy.pl – wyłączny partner fitnessowy biegu. Dla wszystkich uczestników naszego Grand Prix będą czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez studio Fit&Joy. Wszyscy biegacze, którzy zajmą miejsca na podium zarówno w kategorii open oraz we wszystkich kategoriach wiekowych zostaną hojnie obdarowani atrakcyjnymi karnetami wstępu do Studia Fit&Joy. Ponadto wszyscy którzy ukończą cały cykl Grand Prix otrzymają specjalne podarunki oraz gadżety. Instruktorzy tańca Studia Fit&Joy poprowadzą rozgrzewki przed startem do każdego biegu z cyklu Grand Prix.
Fit&Joy to miejsce oferujące bogatą strefę zajęć tanecznych, fitness, spalających tkankę tłuszczową ale również proponujące zajęcia wyciszające i uspokajające jak pilates czy joga.Instruktorzy Fit&Joy gwarantują mile spędzony czas na zajęciach, co na pewno zaowocuje lepszym samopoczuciem oraz poprawą kondycji fizycznej. Pod ich okiem osiągnięcie wymarzonej sylwetki będzie bardzo łatwe. Studio Fit&fJoy mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 11 Listopada 10.

Gabinet Rehabilitacyjny – OSTEOMEDICA – więcej niż rehabiltacja – swoją siedzibę ma w Mińsku Mazowieckim przy ul. Topolowej 4/u4. Proponuje szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji.

Gabinet Rehabilitacyjny OSTOMEDICA ufundowała atrakcyjne nagrody dla pierwszych trzech kobiet i trzech mężczyzn w kategorii OPEN.

Rehabilitacja to nie tylko ich zawód, ale przede wszystkim pasja, podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nich pokłada pacjent. Celem firmy jest zapewnienie jak najwyższego standardu usług, tak, aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Więcej na stronie: www.osteomedica.com.pl

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckiwww.bsminskmaz.pl – Bank Spółdzielcy świadczy profesjonalne, kompleksowe i bezpieczne usług bankowe.

Tania Rachunkowość -Marka taniarachunkowosc.pl® istnieje na rynku od 2008 roku. Przez ten czas zaufało im ponad tysiąc właścicieli zarówno małych jak i dużych firm z całej Polski. Dzięki temu są jednym z największych biur rachunkowych w Warszawie. Tania Rachunkowość po raz drugi została partnerem biegu.

Salon Sportowy FANSPORT s.c. www.fansport-sklep.pl

Boria.pl – Tworzenie stron internetowych – www.boria.pl Joanna Węglińska.

Grupa Medyczna OSP Ładzyń – www.ospladzyn.pl – po raz kolejny będą czuwali nad waszym bezpieczeństwem na trasie biegu Grand Prix.

Dla wszystkich uczestników cyklu Grand Prix organizowanego przez MKB Dreptak czeka profesjonalny numer startowy obowiązujący podczas całego cyklu Grand Prix, atrakcyjny pakiet startowy, bogaty poczęstunek, znakomicie przygotowana oraz oznakowana trasa biegowa oraz elektroniczny pomiar czasu.

A nagrody: w kategorii OPEN – pierwsze trzy miejsca kobiet i mężczyzn – puchary, nagrody rzeczowe oraz nagrody ufundowane przez Fit&Joy oraz Ostomedica.

W kategoriach wiekowych – puchar za zajęcie I miejsca oraz nagrody ufundowane przez Fit&Joy oraz Ostomedica za miejsca I, II i III.

Dla wszystkich, którzy ukończą cały cykl Grand Prix (3 biegi z czterech) atrakcyjne nagrody ufundowane przez Fit&Joy oraz Fansport.

Przed startem do każdego biegu z cyklu Grand Prix rozgrzewkę poprowadzą instruktorzy stuida Fit&Joy.

Na zakończenie cyklu Grand Prix wśród wszystkich uczestników biegów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W najbliższym czasie szykujemy dla Was bardzo dużo niespodzianek.
Niezdecydowani na start.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.