Punktualnie o godzinie 10 odbył się start trzeciej edycji biegów pn. 3 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Przy słonecznej pogodzie z bieżni stadionu MOSiR przy ul. Sportowej w Mińsku Mazowieckim na trasę przełajowych zmagań wystartowało przeszło 110 uczestników dreptakowych zmagań. Tradycyjnie przed startem do biegu atmosferę podgrzewała Ewelina Kaska-Łobodowska z grupą taneczną FIT&JOY skutecznie podnosząc poziom adrenaliny zwiększając tym samym poziom endorfin. Otwarcia biegów dokonał Robert Smuga (dyrektor MOSiR w Mińsku Maz.) oraz Krzysztof Paluch (Nadleśnictwo Mińsk) w obecności MKB Dreptak. Po strzale startera biegaczy wyruszyli do na trasę biegu.

W rywalizacji mężczyzn nie było niespodzianek. Najszybciej na linii mety zameldował się Zbyszek Lamparski (MKB Dreptak) przez Marcinem Białożyńskim (MKB Dreptak) i Robertem Zychem. Wśród kobiet zwyciężyła Iza Lemanowicz przed Sandrą Gałązka i Sylwią Niezgoda.

Mamy pierwszych liderów. Ale to dopiero początek biegowych zmagań. Przed nami jeszcze trzy biegi i na pewno czeka nas dużo biegowych niespodzianek. Już za dwa tygodnie kolejna odsłona Grand Prix, wówczas na linii startu pojawią się kolejni biegacze, którzy nie wystartowali w pierwszym biegu. W biurze zawodów nadanych zostało przeszło 130 numerów startowych co świadczy, że Dreptakowe grand prix cieszy się dużym zainteresowaniem i powodzeniem wśród szerokiej rzeszy biegaczy.

Zapraszamy już 17 września.

Wyniki w zakładce Grand Prix 2016

Grand Prix 2016

 

Galeria zdjęć

Ponadto szeroka relacja fotograficzna (Tobiasz Nowakowski) pod adresem Galeria zdjęć Tobiasza Tobiasza

https://photos.google.com/share/AF1QipNSl-Q4Eyz98Y_ygFnh34eR6QNj2gqt2uvibupDupxbGxn012O69ZxICM66oHWvew?key=a0Z0dDZEZ2tSSWo1ZlB6WG42Mm1uSmFneVhpVFdn

(W razie problemów z otwarciem proszę skopiować link do przeglądarki)

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.