Miński Klub Biegacza Dreptak zaprasza na kolejną odsłonę biegów pn. 2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.

Pierwsza edycja została bardzo dobrze odebrana przez środowisko biegowe, zebraliśmy dużo pochlebnych komentarzy zarówno w prasie lokalnej, portalach lokalnych i społecznościowych, jak również wśród uczestników i obserwatorów naszej imprezy. Komentarze i uwagi stały się dla nas inspirujące do jeszcze większego i lepszego wkładu w przygotowanie i organizację kolejne imprezy Grand Prix.

Nasza oferta stanowi alternatywę dla masowych biegów ulicznych i skierowana jest do wszystkich, który uwielbiają smak rywalizacji na leśnych trasach biegowych, pasjonatów biegania oraz wszystkich którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

Grand Prix odbędzie się przełomie września i października br. Będzie to cykl 4 biegów, do ukończenia którego wymagane będzie zaliczenie trzech z nich. Trasa biegów o długości 10.2 km(mężczyźni) i 6.5 km (kobiety) została wytyczona w leśnym kompleksie Nadleśnictwa Mińsk, po terenach leśnictwa Stankowizna.

Biuro zawodów mieścić będzie się w nowoczesnym obiekcie sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sportowej.

Start pierwszego biegu przewidziano na 05 września. Pozostałe biegi odbędą się terminach 19 września, 03 i 17 października (finał i zakończenie).

Gwarantujemy atrakcyjny niepowtarzalny grawerowany medal (dla wszystkich którzy ukończą cykl Grand Prix) pakiet dla każdego uczestnika, pyszne i ciepłe drożdżówki, butelkę wody na mecie, kawa i herbata, swojski smalec oraz na zakończenie cyklu grill.

Ponadto nagrody: atrakcyjne zarówno w poszczególnych biegach Grand Prix oraz w klasyfikacji końcowej biegu Grand Prix.

Na zakończenie także rozlosowania wśród wszystkich uczestników biegów.

Bieżące informacje o biegu, regulamin, zapisy, lista startowa: http://www.kbdreptak.com.pl/grand-prix/grand-prix-2015/ oraz na profilu FB https://www.facebook.com/GP.mmz.biegi.przelajowe?ref=bookmarks

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.