Za nami kolejna środa biegowych zmagań w ramach Mińskiej Ligi Biegowej organizowanej przez Miński Klub Biegacza Dreptak. Frekwencja ponownie dopisała. Na starcie do ósmej odsłony ligi stanęło przeszło 40 osób. Oczywiście, ponownie nie zabrakło faworytów ostrzących zęby na ostateczne zwycięstwo. Wśród pań najszybciej trasę pokonała Ewa Chróst przed Elwirą Pachacz i Dorotą Brześkiewicz. Wśród panów ponownie najlepszy okazał się Mariusz Piotrowski przez Michałem Michalakiem i Radkiem Truszczyńskim. W klasyfikacji łącznej po 8 biegach wśród pań prowadzi Elwira Pachacz (681 punktów) przed Koperską Anną (604 punkty) i Dorotą Brześkiewicz (557 punktów). Natomiast wśród mężczyzn na prowadzeniu pozostaje Kamil Onisk (739 punktów) przed Maćkiem Nalazkiem (704 punkty) i Mariuszem Piotrowskim (700 punktów). W rywalizacji w kategorii nordic walking na prowadzeniu jest Kasia Truszczyńska (784 punkty) przed Marzeną Czyżkowską (736 punkty) i Ewą Konca (554 punkty)

Już za tydzień kolejna odsłona Mińskiej Ligi Biegowej. Patrząc na wyniki, słabszą dyspozycję liderów a zarazem zaangażowanie w walkę pozostałych biegaczy, może ona przynieść zmiany w klasyfikacji łącznej MLB.

 

Bieżące wynik i relacja z MLB

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.