Już po raz 29 w Legionowie odbyły się Biegi przełajowe o puchar Prezydenta Miasta Legionowo zwane też Mikołajkowymi biegami przełajowymi z okazji terminu biegu. Główny cel jaki przyświecał biegom to: popularyzacja biegów przełajowych jako najprostszej formy rekreacji zachęcającej do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W tym roku biegi poprowadzono na nowej trasie wytyczonej w kompleksie leśnym tzw. Las Legionowski na dystansie 10 km. W biegu głównym wystartowało ponad 200 zawodniczek i zawodników a wśród nich reprezentanci naszego Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak:

Lamparski Zbyszek zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej z czasem 36:51

Brześkiewicz Dorota  50:04 miejsce 4

Sujak Gosia                57:07 miejsce 6

Sujak Mirek                45:14 miejsce 5

W biegu mikołajkowym w kategorii mężczyzn zwyciężył Emil Dobrowolski z czasem 33:48, drugie miejsce zajął Piotr Mielewczyk z czasem 33:53 a trzecie Hubert Duklanowski czas 33:54. Natomiast wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Ania Maliszewska z Zielonej Góry z czasem 39:12, drugie miejsce Paulina Lipska czas 40:41 a trzecie Weronika Zielińska z czasem 41:55.